Home Základní taneční
Základní taneční kurz - rok 2021 PDF Tisk Email
Sobota, 27 Červen 2020 00:00

Kurz pro úplné začátečníky a občasné tanečníky, kteří delší dobu nepraktikovali společenský tanec. 8 výukových lekcí, ve kterých se seznámíte se základy tanců waltz, tango, valčík,  foxtrot (quickstep), chacha, rumba, jive, salsa, polka, blues. Pro upevnění naučených tanců je součástí kurzu navíc závěrečný plesový večírek, na kterém se potkáte s lidmi z ostatních probíhajících kurzů pro dospělé.  

lektor Eva Šrámková + Jiří Petr

Cena kurzu 3.290,- Kč 

 

FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY 

 

Termíny jednotlivých lekcí budou doplněny, předpoklad září 2021. O začátku budete předem informováni.  Výuka každý pátek na LEON centru, Teličkova, Přerov-Předmostí. Závěrečný taneční večírek po ukončení výuky v Sokolovně v Oseku (doprava z Přerova zajištěna) nebo na Klubu Teplo na Horním nám. v Přerově.

Jak se oblékat do tanečního kurzu? 

Partnerky:
pohodlné společenské lehce slavnostní oblečení, tzn. sukně + halenka,  společenské kalhoty + halenka, šaty s lehce rozšířenou sukní (ne pouzdrového nebo rovného tvaru, pokud není hodně pružný materiál), kvůli možnosti tančit v těsném postavení v páru. Délka sukně ke koleni nebo lehce pod. Dlouhé šaty na výukové lekce ne. Na prodloužené taneční odpoledne společenské večerní oblečení mimo dlouhé večerní róby. Na závěrečný ples naprosto večerní slavnostní oděv (možné i dlouhé večerní róby).
Taneční obuv může být speciální pro sportovní tanec na ne příliš vysokém podpatku (nejbližší prodejny Dance Point Kroměříž, Tali Dance Olomouc). Pokud se tancem nechcete zabývat po skončení kurzu pravidelně, postačí obuv na podpatku (bez kovového podpatníku nebo s chráničem) bez široké podešve, lépe s pevnou uzavřenou patou. Uzavřená špička je dobrovolná (pomáhá při skopnutí nehtu na noze partnerem při tanci v těsném držení). U bot je hlavní, aby nedrhly na parketu při otočkách, držely na noze pevně a držela se na nich dobře stabilita. Obuv je třeba nosit s sebou čistou a přezouvat se do ní až na místě. Pro variantu výuky venku, zvolíme obuv podle podkladu (společenská nebo plátěné tenisky s tenkou podrážkou)

Partneři:
tmavě modré, antracitové nebo černé společenské kalhoty (ne rifle), košile s dlouhým rukávem, kravata nebo motýlek, lze případně i společenská vestička, tmavé ponožky v tónu do tmavých bot. 
Tmavý oblek na prodloužené taneční odpoledne a závěrečný ples.
Obuv buď speciální taneční (info viz výše) nebo postačí tmavá - nejlépe černá společenská obuv s hladkou tenkou podrážkou, aby nedrhla. boty by neměly mít široký okraj na podešvi, neměly by být příliš špičaté s dlouhou špičkou (znemožňuje to tanec v těsném držení a také schopnost správně pracovat chodidly na parketu. Obuv je třeba nosit s sebou čistou a přezouvat se do ní až na místě. Pro variantu výuky venku, zvolíme obuv podle podkladu (společenská nebo plátěné tenisky s tenkou podrážkou)

   

 

Uživatelská nabídka

Kalendář akcí

červen 2021
Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Nejbližší akce

Žádné události

Přihlášení
Anketa 1

Jaký vztah máte k tanci?
 


Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Template, what is a file. Valid XHTML and CSS.

NAVRCHOLU.cz