Home Taneční pro pokročilé
Taneční kurz pro pokročilé- rok 2021 PDF Tisk Email
Sobota, 27 Červen 2020 00:00

 

Kurz pro aktivně tančící páry, které pravidelně navštěvovaly kurzy pro mírně pokročilé již několik let a chtějí  navštěvovat i jiné taneční akce jako jsou letní školy tance, taneční soustředění, workshopy, taneční festivaly, individuální lekce s tanečními lektory atd.. V kurzu se podle potřeby a úrovně tanečních párů pracuje na principech pohybu, nových figurách, způsobu vedení v páru, souznění v páru atd.. Mimo probírané tance v základním a mírně pokročilém kurzu přibydou např. slowfox, tango argentino, lindy hop apod. podle přání kurzistů.

8 výukových lekcí, závěrečný plesový večer (alt. párty venku). 

lektoři: Eva Šrámková, Jirka Petr (lektor tanečních školy Starlight Zlín)

Cena kurzu 3.290,- Kč

 

FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY

 

 

Termíny jednotlivých lekcí budou probíhat, až dovolí PES. O začátku budete předem informováni:  výuka každou neděli mimo jarní prázdniny 16:30-18:20 hod hned, jak bude vyhlášen 2. stupeň PES

Místo: LEON centrum, Teličkova ul., Přerov-Předmostí. Závěrečný taneční večírek prozatím v plánu na 1.4.2021 20:00-01:00 hod, sokolovna Osek.

Pokud nám hromadné akce do 50 lidí neumožní, uděláme výuku při hezkém počasí každý týden venku ve stejném čase, data dle PES a přízně počasí. Podle covidových opatření pak naplánujeme i závěrečnou venkovní párty, kterou výuku uzavřeme. V tomto případě vše přes reprodukovanou hudbu.

 Jak se oblékat do tanečního kurzu? 

Partnerky:
pohodlné společenské lehce slavnostní oblečení, tzn. sukně + halenka,  společenské kalhoty + halenka, šaty s lehce rozšířenou sukní (ne pouzdrového nebo rovného tvaru, pokud není hodně pružný materiál), kvůli možnosti tančit v těsném postavení v páru. Délka sukně ke koleni nebo lehce pod. Dlouhé šaty na výukové lekce ne. Na prodloužené taneční odpoledne společenské večerní oblečení mimo dlouhé večerní róby. Na závěrečný ples naprosto večerní slavnostní oděv (možné i dlouhé večerní róby).
Taneční obuv může být speciální pro sportovní tanec na ne příliš vysokém podpatku (nejbližší prodejny Dance Point Kroměříž, Tali Dance Olomouc). Pokud se tancem nechcete zabývat po skončení kurzu pravidelně, postačí obuv na podpatku (bez kovového podpatníku nebo s chráničem) bez široké podešve, lépe s pevnou uzavřenou patou. Uzavřená špička je dobrovolná (pomáhá při skopnutí nehtu na noze partnerem při tanci v těsném držení). U bot je hlavní, aby nedrhly na parketu při otočkách, držely na noze pevně a držela se na nich dobře stabilita. Obuv je třeba nosit s sebou čistou a přezouvat se do ní až na místě. Pro variantu výuky venku, zvolíme obuv podle podkladu (společenská nebo plátěné tenisky s tenkou podrážkou)

Partneři:
tmavě modré, antracitové nebo černé společenské kalhoty (ne rifle), košile s dlouhým rukávem, kravata nebo motýlek, lze případně i společenská vestička, tmavé ponožky v tónu do tmavých bot. 
Tmavý oblek na prodloužené taneční odpoledne a závěrečný ples.
Obuv buď speciální taneční (info viz výše) nebo postačí tmavá - nejlépe černá společenská obuv s hladkou tenkou podrážkou, aby nedrhla. boty by neměly mít široký okraj na podešvi, neměly by být příliš špičaté s dlouhou špičkou (znemožňuje to tanec v těsném držení a také schopnost správně pracovat chodidly na parketu. Obuv je třeba nosit s sebou čistou a přezouvat se do ní až na místě. Pro variantu výuky venku, zvolíme obuv podle podkladu (společenská nebo plátěné tenisky s tenkou podrážkou)
Roušky - uvidíme podle aktuální situace...   

 

Uživatelská nabídka

Kalendář akcí

duben 2021
Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Nejbližší akce

Žádné události

Přihlášení
Anketa 1

Jaký vztah máte k tanci?
 


Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Template, what is a file. Valid XHTML and CSS.

NAVRCHOLU.cz