Home Taneční pro pokročilé
Taneční kurz pro pokročilé PDF Tisk Email
Sobota, 27 Červen 2020 00:00

Kurz pro aktivně tančící páry, které pravidelně navštěvovaly kurzy pro mírně pokročilé již několik let a navštěvují i jiné taneční akce jako jsou letní školy tance, taneční soustředění, workshopy, taneční festivaly, individuální lekce s tanečními lektory atd.. V kurzu se podle potřeby a úrovně tanečních párů pracuje na principech pohybu, nových figurách, dalších tancích mimo probírané tance v základním a mírně pokročilém kurzu, např. slowfox, tango argentino. 8 výukových lekcí, prodloužený taneční večer, závěrečný plesový večer. 

Termíny:

neděle 16:15 – 18:15 hod v LEON centru v Předmostí (Taneční centrum Duckbeat),
lektor Eva Šrámková s externím lektorem Jirkou Petrem (lektor tanečních škol Starlight Zlín a Sokol Přerov)

4.10., 11.10., 18.10., 1.11., 8.11., 22.11., 29.11., 6.12.
Prodloužené taneční odpoledne 15.11. 16-20 hod na Horním náměstí v Klubu Teplo.
Závěrečný ples 12.12. 19-01 hod také Klub Teplo.

Cena kurzu 3.290,- Kč. Při platbě do 31.07.2020 akční cena 3.090,- Kč.

FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY

 

Jak se oblékat do tanečního kurzu? A roušky ano či nikoliv?
Partnerky:
pohodlné společenské lehce slavnostní oblečení, tzn. sukně + halenka,  společenské kalhoty + halenka, šaty s lehce rozšířenou sukní (ne pouzdrového nebo rovného tvaru, pokud není hodně pružný materiál), kvůli možnosti tančit v těsném postavení v páru. Délka sukně ke koleni nebo lehce pod. Dlouhé šaty na výukové lekce ne. Na prodloužené taneční odpoledne společenské večerní oblečení mimo dlouhé večerní róby. Na závěrečný ples naprosto večerní slavnostní oděv (možné i dlouhé večerní róby).
Taneční obuv může být speciální pro sportovní tanec na ne příliš vysokém podpatku (nejbližší prodejny Dance Point Kroměříž, Tali Dance Olomouc). Pokud se tancem nechcete zabývat po skončení kurzu pravidelně, postačí obuv na podpatku (bez kovového podpatníku nebo s chráničem) bez široké podešve, lépe s pevnou uzavřenou patou. Uzavřená špička je dobrovolná (pomáhá při skopnutí nehtu na noze partnerem při tanci v těsném ddržení). U bot je hlavní, aby nedrhly na parketu při otočkách, držely na noze pevně a držela se na nich dobře stabilita.
Obuv je třeba nosit s sebou čistou a přezouvat se do ní až na místě.
Partneři:
tmavě modré, antracitové nebo černé společenské kalhoty (ne rifle), košile s dlouhým rukávem, kravata nebo motýlek, lze případně i společenská vestička, tmavé ponožky v tónu do tmavých bot. 
Tmavý oblek na prodloužené taneční odpoledne a závěrečný ples.
Obuv buď speciální taneční (info viz výše) nebo postačí tmavá - nejlépe černá společenská obuv s hladkou tenkou podrážkou, aby nedrhla. boty by neměly mít široký okraj na podešvi, neměly by být příliš špičaté s dlouhou špičkou (znemožňuje to tanec v těsném držení a také schopnost správně pracovat chodidly na parketu.
Obuv je třeba nosit s sebou čistou a přezouvat se do ní až na místě.

Roušky s sebou, tančit budeme jako sportovní činnost s udělenou výjimkou bez nich, pokud nedojde k jinému nařízení. Ve společných prostorách LEON centra je máme povinnost používat. Pokud se někdo nebude cítit dobře, prosím, ať lekci ten den vynechá, lze si následně nahradit některý čtvrtek na naší practise tančírně.    

 

Uživatelská nabídka

Kalendář akcí

září 2020
Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Nejbližší akce

Žádné události

Přihlášení
Anketa 1

Jaký vztah máte k tanci?
 


Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Template, what is a file. Valid XHTML and CSS.

NAVRCHOLU.cz