Home Služby
Služby
Co všechno Vám může nabídnout naše taneční škola?

Individuální lekce PDF Tisk Email

V případě zájmu nabízíme i možnost individuálních lekcí pod vedením jednoho či obou lektorů. Zejména se dají tyto lekce využít ke zdokonalení v konkrétních tancích, které nejsou součástí základních a pokračovacích kurzů, případně k intenzivnímu "doučení" běžně vyučovaných tanců.

Aktuální hodinová sazba každého jednotlivého lektora je

  • 400 Kč/ 60 min. + nájem sálu + cestovní náhrady při dopravě mimo Přerov
  • v případě výuky pod vedením obou lektorů je celková cena 1,5 násobkem + nájem sálu + cestovní náhrady při dopravě mimo Přerov

Předsvatební lekce

Individuální lekce jsou ideální například pro nastávající manželské páry. Mnohdy se jedná o zcela netančící či páry s odlišnou úrovní tanečních zkušeností. Individuální intenzivní přístup k výuce napomůže ke sladění v páru, zvýšení sebejistoty při významné životní události.

Kontaktujte nás a určitě najdeme i pro Vás řešení jak si nejlépe užít Váš významný den.

Taneční lekce u Vás doma

Máte-li osobní problém s účastí v tanečních kurzech nebo se nechcete nikam přesouvat z pohodlí domova a máte-li doma dostatečný prostor pro tance, které se chcete naučit? Přijedeme k Vám a individuální lekce mohou proběhnout na Vaší domácí půdě.

 
Taneční vystoupení a výuka na míru PDF Tisk Email

Pro různé kulturní události, jako jsou zejména plesy, oslavy, svatby či firemní večírky, nabízíme vystoupení v podobě ukázek standardních, latinsko-amerických či lidových tanců, které naše taneční škola vyučuje. Nabízíme také kombinaci ukázek a výuky vybraných tanců. Cena za vystoupení je stanovována individuálně v závislosti na požadavcích.

 
Choreografie PDF Tisk Email

Pro různé slavnostní příležitosti, jako jsou stužkovací plesy apod. pro Vás sestavíme a nacvičíme slavnostní nástupy, polonézy a drobná taneční vystoupení. Doprovodnou hudbu jsme schopni zajistit nejen v rozsahu jednotlivých skladeb, ale také v podobě hudebních mixů sestřihaných na míru vystoupení.
Cena zakázky sestává z ceny za choreografii, za přípravu hudebního doprovodu a samotného nácviku. Kalkulaci ceny Vám proto sdělíme individuálně na základě informací o počtu zúčastněných, délce vystoupení a dalších požadavcích na vystoupení.

 
Intenzivní opakovací kurzy PDF Tisk Email

Jedná se o nepravidelné kurzy zaměřené na výběr několika tanců (2 až 4). Tance jsou probírány od základních principů k 3-4 základním figurám. Kurz je zaměřen zejména na praktické použití jednotlivých tanců a na maximální sladění páru. Příkladem tohoto typu kurzů je v sezóně 2005/2006 kurz Příprava na ples, v němž jsme probírali Polku, Valčík, Foxtrot a Jive.

 
Středně dobé kurzy zaměřené na konkrétní atraktivní tance PDF Tisk Email

Jedná se o kratší pravidelné kurzy v rozsahu 5-6 lekcí anebo kurzy jednorázového charakteru. Kurz bývá zaměřen na jeden konkrétní tanec a trvá 2 hodiny (případně 5 až 6 x 2 hodiny). V minulých plesových sezónách například opakovaně proběhly kurzy - Argentinské tango (6 x 2 hodiny) a Salsa (6 x 2 hodiny). Pro zájem účastníků a dalších párů jsou v plánu nejen opakování těchto kurzů, ale také rozšíření o další atraktivní tance, jako například swingové tance dvacátých a třicátých let 20. století.

 
Dlouhodobé kurzy pro dospělé PDF Tisk Email

Probíhají vždy ve dvou bězích - v podzimním období od začátku října do poloviny prosince a v období od ledna do března. Kurzy sestávají z 9 vyučovacích lekcí o dvou vyučovacích hodinách a jednoho závěrečného plesu. V průběhu kurzu se účastníci naučí 9 tanců z kategorií standardních, latinsko-amerických a lidových tanců. Obsah kurzu aktuálně přizpůsobujeme úrovni účastníků.

Nově jsme tyto kurzy rozdělili do třech úrovní:

  • Základní taneční kurz - bronzový
  • Pokračovací taneční kurz - stříbrný
  • Pokračovací taneční kurz - zlatý
 

Uživatelská nabídka

Kalendář akcí

duben 2020
Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Nejbližší akce

Žádné události

Přihlášení
Anketa 1

Jaký vztah máte k tanci?
 


Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Template, what is a file. Valid XHTML and CSS.

NAVRCHOLU.cz